Oprogramowanie

W swojej ofercie posiadamy:

Systemy operacyjne, pakiety biurowe, antywirusy, oprogramowanie dla firm, programy graficzne, edycji video.

.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem firm Comarch, ILUO, G data, Microsoft.

Posiadamy uprawnienia do sprzedaży, wdrażania i serwisowania oprogramowania Comarch Optima.

.

Optima dla małych i średnich firm.

Comarch ERP Optima to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

To potrzeba klienta decyduje o tym, jakie funkcjonalności programu będzie wykorzystywał w swojej pracy. W każdym momencie możliwe jest rozszerzenie instalacji o kolejne aplikacje.

Przedstawiamy Państwu podstawowe procesy biznesowe zachodzące w przedsiębiorstwie obsługiwane przez najczęściej wybierane przez naszych klientów moduły programu. Optima – program dla firm

.

Optima dla placówek medycznych.

Połączenie nowoczesnych rozwiązań oraz sprawdzonych technologii pozwoliło na stworzenie kompletnego narzędzia umożliwiającego kompleksową obsługę pacjenta od momentu rejestracji aż po rozliczenie przeprowadzonej wizyty z NFZ, a także wewnętrzną obsługę placówki medycznej oraz na sprawne zarządzanie jej personelem. System usprawnia zarządzanie placówką medyczną oraz podnosi wydajność pracy lekarzy.

iMed24 zintegrowany z Comarch OPT!MA obsługuje wszystkie procesy zachodzące w placówce medycznej i jako jedyne na rynku rozwiązanie posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia do stosowania bezpłatnego niekwalifikowanego podpisu elektronicznego. Rozwiązanie to dedykowane jest szerokiemu gronu użytkowników, poczynając od małych Indywidualnych Praktyk Lekarskich na sieciach i centrach placówek medycznych kończąc. iMed – program dla placówek medycznych

.

Optima dla biur rachunkowych.