Serwis Laptopów, Drukarek | Odzyskiwanie Danych | Oprogramowanie Dla Firm | Podpis Elektroniczny | Pogotowie Komputerowe | Recykling | - Comp-Technica.pl

Dane kontaktowe:

Siedziba Główna:

COMP-TECHNICA KLUCZBORK

ul. Powstańców Śl. 28
46-200 Kluczbork
tel. +48 77 500 01 10
tel. +48 792 94 01 94


e-mail: biuro@comp-technica.pl
http: www.comp-technica.pl


Filie:


COMP-TECHNICA PKS
ul. Moniuszki 11
46-200 Kluczbork
opole@comp-technica.pl

COMP-TECHNICA PKP
ul. Wołczyńska 6
46-200 Kluczbork
opole@comp-technica.pl

COMP-TECHNICA ŁÓDŹ
ul. Piotrkowska 182
90-368 Łódź
lodz@comp-technica.pl

COMP-TECHNICA WARSZAWA
ul. Graniczna 39
05-500 Nowa Iwiczna
warszawa@comp-technica.plDYSTRYBUTOR SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA:
www.2bsafe.plNapisz do nas:

Twój e-mail:
Treść:

|Serwis Projektorów|


Nie pobieramy opłat za diagnozę sprzętu.

Naprawiamy projektory LCD i DLP wszystkich marek oraz wymieniamy w nich matryce, pryzmaty, lampy etc. .

Naprawiamy projektory gdzie najczęstszą przyczyną uszkodzeń jest brak podświetlania matrycy, brak obrazu po włączeniu, miganie lub zanikanie obrazu po pewnym czasie, brak reakcji na przycisk włącznika.
Wymiana uszkodzonych elementów nie wiąże się z tak wysokimi kosztami jak kupno nowego projektora. W przypadku uszkodzeń mechanicznych samej matrycy - wymieniamy wadliwą matryce.

Na wszystkie naprawy udzielamy pisemnej gwarancji na okres 3 miesiące.

Dla Klientów objętych stałą opieką informatyczną przewidziana jest bezpłatna konsultacja oraz dowóz projektorów zakupionych w naszej firmie, jak również odbiór uszkodzonych projektorów i przekazanie ich do utylizacji. Gwarantujemy wystawianie protokołu przyjęcia do utylizacji.

Prowadzimy również sprzedaż nowych projektorów poprzez zamówienie telefoniczne lub e-mail wybranego przez Państwa modelu.

Wymiana matryc i lamp w projektorach.

Często można wymienić matrycę na inną będącą o wiele tańszym a nie gorszym zamiennikiem więc KAŻDORAZOWO prosimy o wysłanie zapytania na e-mail: biuro@comp-technica.pl - postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie - ewentualnie prosimy o telefon.

Niejednokrotnie ostateczna wycena wymiany matrycy może być zrealizowana po otworzeniu jej u nas w serwisie. W ramach jednego modelu zdarzają się niekiedy różne matryce i lampy wtedy mamy większą możliwość zejścia z ceny wyszukując tańszy, o tych samych parametrach zamiennik, z roczną gwarancją.

W zależności od zasobów możemy też wymienić matryce i lampy na używane w atrakcyjnej, zależnej od fizycznego stanu matrycy cenie. Na te - także udzielamy gwarancji.